-неизвестно

 -Я - фотограф

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Ann_Mizuko

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 29.04.2010
Записей:
Комментариев:
Написано: 4203


Освіта - дуже важливий етап в житті

Пятница, 18 Февраля 2011 г. 22:49 + в цитатник
 (300x300, 107Kb)Чому освіта так важлива в нашому житті? Тому що вона є самостійним просвітницьким процесом. Це важлива складова життя.
Освіта є важливою, тому що вчить нас правильній поведінці, гарним манерам, це робить нас цивілізованими в суспільному житті. Вона вчить нас, як вести наше життя. Освіта є основою культури і цивілізації і грає важливу роль в розвитку наших цінностей. Освіта культивує в нас зрілих людей, здатних планувати наше майбутнє і приймати правильні рішення. Освіта дає нам розуміння, щоб вчитися у кожного. Майбутнє і безпека нації в руках освічених людей. Освіта має важливе значення для економічного зростання країни. Освіта - форма системи підтримки талантів, щоб досягти успіху в житті.
Освіта є важливою, оскільки вона озброює нас усім, що необхідно, щоб наші мрії здійснилися. Освіта відкриває двері блискучих можливостей для особистісного та кар'єрного зростання.
Щоб люди могли більш дізнатись про освітницькі процеси, в Интернеті з`являються різноманітні сати. Так, відділ освіти Городоцької РДА тепер також розташован в Глобальній мережі. Читайте, дізнавайтесь новини по освіті та просвіщайтеся!

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку